Şartlar ve Koşullar

Mekanınız İçin İlham Kaynağı

Arel Civata olarak, müşterilerimizin ve web sitesi ziyaretçilerimizin gizliliğini çok ciddiye alıyoruz. Bu Gizlilik Politikası hangi bilgileri topladığımızı ve bunları nasıl kullandığımızı açıklamaktadır. https://www.arelcivata.com/ web sitemizi kullanarak, bu politikada açıklanan veri uygulamalarını kabul etmiş olursunuz.

Topladığımız Bilgiler

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, görüntülediğiniz sayfalar, tıkladığınız bağlantılar ve sitemizde gerçekleştirilen diğer eylemler dahil olmak üzere ziyaretiniz hakkında bilgi toplayabiliriz. IP adresiniz, tarayıcı türünüz ve işletim sisteminiz dahil olmak üzere cihazınız hakkında da bilgi toplayabiliriz.

Buna ek olarak, bir iletişim formu doldurmak veya bir hesap oluşturmak gibi kişisel bilgilerinizi bize vermeyi seçerseniz, adınızı, e-posta adresinizi ve diğer kişisel bilgilerinizi toplayabiliriz.

Toplanan Bilgilerin Kullanımı

Topladığımız bilgileri web sitemizi geliştirmek ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamak için kullanırız. Bilgileri ayrıca içerik ve reklamları kişiselleştirmek ve site kullanımını analiz etmek için de kullanabiliriz.

Kişisel bilgilerinizi ayrıca haber bültenleri, pazarlama veya promosyon materyalleri ve ilginizi çekebilecek diğer bilgilerle sizinle iletişime geçmek için de kullanabiliriz. Gönderdiğimiz herhangi bir e-postada verilen abonelikten çıkma bağlantısını veya talimatlarını izleyerek bizden bu iletişimlerin herhangi birini veya tamamını almaktan vazgeçebilirsiniz.

Toplanan Bilgilerin Paylaşımı

Yasaların gerektirdiği durumlar dışında kişisel bilgilerinizi üçüncü taraflarla paylaşmıyor veya satmıyoruz.

Bilgilerinizin Güvenliği

Kişisel bilgilerinizi yetkisiz erişim, kullanım veya ifşadan korumak için makul adımlar atıyoruz. Ancak, İnternet üzerinden hiçbir iletim yöntemi veya elektronik depolama yöntemi %100 güvenli değildir. Bu nedenle, mutlak güvenliğini garanti edemeyiz.

Bu Gizlilik Politikasındaki Değişiklikler

Bu Gizlilik Politikasını zaman zaman güncelleyebiliriz. Yeni Gizlilik Politikasını bu sayfada yayınlayarak değişiklikleri size bildireceğiz. Herhangi bir değişiklik için bu Gizlilik Politikasını periyodik olarak gözden geçirmeniz tavsiye edilir.

Bize Ulaşın

Bu Gizlilik Politikası veya bize sağladığınız bilgileri işlememiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen info@www.arelcivata.com adresine e-posta göndererek bizimle iletişime geçin.

Bu politika 20 Ocak 2023 tarihinden itibaren geçerlidir.